درباره آموزشگاه کلیک

داستان آموزشگاه کلیک

آموزشگاه کلیک در سال 1393 توسط  جناب آقای مهندس سمیعی با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور  وابسته به  وزارت  کار و امور اجتماعی  تاسیس  شد،  و فعالیت  آموزشی  خود را ابتدا در زمینه  فنآوری اطلاعات (IT) آغاز نموده است که اهم فعالیت های آن به شرح زیر است: برگزاری دوره های کامپیوتر (از پایه تا پیشرفته) برای عموم علاقمندان برگزاری دوره های تخصصی ویژه دانشجویان و کارمندان دولت    لازم به ذکر است در پایان کلیه دوره های آموزشی، کارآموزان می توانند مدرک رسمی  (گواهینامه مهارت) با کد استاندارد بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای دریافت کنند. از مزایای این مدارک می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کلیه مدارک دارای کد بین المللی بوده که در 37 کشور جهان اعتبار دارد و قابل ترجمه رسمی برای متقاضیان مهاجرت می باشد.
جایگزین کمبود مدرک تحصیلی تا حداکثر مقطع لیسانس
امکان دریافت وام خوداشتغالی با ارائه گواهینامه های فنی و حرفه ای
امکان اخذ دیپلم رسمی از آموزش و پرورش و ادامه تحصیل برای افراد فاقد دیپلم
امکان تطبیق واحدها و دریافت دیپلم جدید برای دارندگان دیپلم قدیمی
امکان ادامه تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با کنکور و بدون کنکور

آموزشگاه کلیک چه کار می کند؟

همیار آکادمی با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه دیجیتال و نیاز روزافزون جامعه ایران به مهارت‌هایی چون برنامه‌نویسی و کدنویسی وردپرس کار خودش را شروع کرد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه و گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی، اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. درحال حاضر دوره‌های آموزشی همیار آکادمی در سه حوزه برنامه‌نویسی، راه‌اندازی استارتاپ و راه‌اندازی کسب‌وکار، به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران و جهان برگزار می‌شود.

تفکر آموزشگاه کلیک

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه آن‌ها که با مجموعه آموزشی همیار آکادمی، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه همیار آکادمی معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما در همیار آکادمی، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت.

چشم انداز آموزشگاه کلیک

همیار آکادمی می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های نوین دنیایی باشد که روی اینترنت و ابزارهای دیجیتال بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی همیار آکادمی تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل و کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های دنیای جدید آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

اهداف آموزشگاه کلیک

داستان همیار آکادمی، داستان همنشینی سه واژه صبوری و مداومت و رشد است. اولین محصول ما با برند «همیار وردپرس» از سال ۱۳۹۰ کار خود را شروع کرده است و کماکان یکی از معتبرترین مرجع‌های آموزش مهارت‌ها و تخصص‌های وب است. همیار وردپرس در این مدت بیش از ۲۰ هزار دانشجو تربیت کرده است. دوره‌های حضوری و غیرحضوری همیار وردپرس، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای وب، جویندگان کار و مهارت و همه آن‌ها که می‌خواهند از قافله تغییرات سریع دنیای امروز عقب نمانند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند سر کلاس‌های درس‌های تخصصی ما بنشینند. علی حاجی‌محمدی، بنیان‌گذار همیار آکادمی، یکی از چهره‌های شناخته‌شده اکوسیستم استارتاپی ایران و یک کارآفرین اینترنتی است که تلاش کرده، مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک محصول واقعی بسازد. ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های همیار آکادمی برای بسیاری از دانشجویان این مجموعه، به یک نتیجه دلچسب ختم می‌شود: راه‌اندازی کسب ‌و کار یا استخدام در بهترین کسب‌وکارهای ایران.

پلی میان آموزش و بازار کار

همیار آکادمی، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

آنچه در بخش آموزش های همیار آکادمی نصیب شما می شود

 • با شرکت در دوره‌های حضوری (در شهرها و کشورهای مختلف ایران) و غیرحضوری (از سراسر دنیا) می‌توانید اصول و تجربه‌های برنامه‌نویسی، طراحی، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار و اصول راه‌اندازی استارتاپ را یاد بگیرید.
 • می‌توانید با مرور مباحث و انجام تکالیف هر جلسه از دوره، یادگیری خود را در خانه بیازمایید و در جلسات بعدی ضعف‌ها و نیازهای خود را برطرف کنید.
 • در تمام طول دوره از پشتیبانی سامانه اختصاصی و پیامرسان و تلفن همیار آکادمی استفاده کنید.
 • در آزمون نهایی شرکت و گواهی معتبر دریافت کنید.

فرصت‌های شغلی که همیار آکادمی در اختیار شما قرار می‌دهد

 • با آموزش‌هایی که در همیار آکادمی یا حتی خارج از محیط همیار آکادمی یاد گرفته‌اید، می‌توانید در آزمون‌های همیار آکادمی شرکت کنید.
 • با نتایج آزمون‌هایی که کسب کرده‌اید، رزومه واقعی خود را بسازید.
 • با داشتن گواهی کیفی همیار می‌توانید از بین فرصت‌های شغلی شرکت‌های معتبر (در تهران، در شهر خودتان و یا در هرکجای ایران) که در دسترس همیار آکادمی قرار می‌گیرند، به استقبال فرصت‌های مختلف شغلی بروید.
 • شروع سایت آموزشگاه کلیک
  1 مهر 1393
 • شرکت در نمایشگاه الکامپ
  سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷
 • دریافت تندیس برترین سایت آموزش هوشمند از وزارت ارشاد
  بهمن ۱۳۹۵
 • برنده بهترین سایت آموزشی در جشنواره وب
  بهمن سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
 • شروع دوره وب مستران هوشمند
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
 • شروع همیار وردپرس
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

با پرسنل آموزشگاه کلیک آشنا شوید

بیتا جیحون بیتا جیحون بیتا جیحون
مهندس مصطفی سمیعی
موسس و مدیریت
ابراهیم یعقوبی ابراهیم یعقوبی ابراهیم یعقوبی
سحر عرب
روابط عمومی و امور اداری
جواد جنیدی جواد جنیدی جواد جنیدی
مبین آبشناس
امور داخلی و امور اجرایی