فیلترشکن windscribe

فیلترشکن windscribe یکی از بهترین و پر قدرت ترین فیلترشکن های دنیاست که اول هر ماه 10 گیگابایت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد.

نرم افزار xampp

نرم افزاری است که به طراحان سایت و برنامه نویسان اجازه آزمایش کارهایشان را روی کامپیوتر خودشان بدهد بدون اینکه نیاز به دسترسی به اینترنت داشته باشند.

نرم افزار KMPlayer

نرم افزاری حرفه ای که در عین کارآیی بالا، حجم پائینی داشته و قادر به پخش اکثر فرمت ها هم باشد. نرم افزار های زیادی در زمینه پخش فیلم وجود دارد.

نرم افزار PhpStorm

JetBrains PhpStorm یک محیط برنامه نویسی PHP ساده و هوشمند را که به هدف افزایش بهره وری توسعه دهنده ها تمرکز یافته و عمیقاً کدهای شما را درک می کند ایجاد کرده است.

نرم افزار دریم ویور

دریم ویور نرم افزاری کاربردی برای طراحان حرفه ای صفحات وب می باشد و دلیل آن قابلیت ها و ویژگی های گوناگون این نرم افزار قدرتمند است.

نرم افزار ++Notepad

ویرایشگر (Editor) یکی از مهمترین برنامه های موجود در هر کامپیوتری هست که هرکسی بطور متداول از آن هر روز استفاده می کند.

نرم افزار Camtasia

TechSmith Camtasia Studio نرم افزار کاربردی و حرفه ای ساخت محصولات آموزشی الکترونیک است،نرم افزاری جهت فیلم برداری از صفحه مانیتور به صورت کاملا چند رسانه است.

نرم افزار Android Studio

Android Studio نرم افزاری قوی در زمینه برنامه نویسی اندروید است. با این نرم افزار می توانید در محیطی ساده و مناسب به برنامه نویسی برنامه های اندرویدی بپردازید.

نرم افزار vscode

vscode یک محیط یکپارچه توسعه نرم ‌افزار که به منظور طراحی و ایجاد اپلیکیشن ها و برنامه های تحت وب و مبتنی بر فضای ابری طراحی شده است.

نرم افزار Bootstrap Studio

با استفاده از برنامه Bootstrap Studio می توان وبسایت های واکنش گرای (Responsive) با طراحی زیبایی ایجاد کرد.

نرم افزار Wamp

Wamp Server یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزارهای لوکال ساز محسوب می شود این نرم افزار یک نرم افزار برای راه اندازی IIS‌ لینوکس است.

نرم افزار Photoshop

Photoshop نرم افزاری گرافیکی جهت ایجاد ، ترکیب ، ویرایش ، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود.